Vibe Therapy
Wibrujaca rozkosz

Dodaj opinie

Jeżeli chcesz aby Twoja opinia na temat produktu Penilarge znalazła się na naszej stronie internetowej, napisz do nas bezpośrednio na adres email: sklep@swiatdoznan.pl lub skorzystaj z formularza kontaktowego. W treśći proszę zawrzeć swój kometarz oraz ocenę produktu w skali od 1 do 5.

Wasze opinie


Jestem szczęśliwą posiadaczką 4 wibratorów VT i przyznam szczerze, że każdy z nich ma swój charakterek. Mi najlepiej leży wibrator TRI, z 3 motorkami. W skali od 1 do 5, temu daję 6 :)

ViciousGirlKolega kupił mi kulki Fascinate, pewnie dla żartu albo żeby coś zasugerować. Nie spodziwał się, że robi mi bardzo praktyczny prezent z którego warto korzystać. Jestem świadomą kobietą i wiem, że w pewnym wieku po 3 ciążach taki gadżet to doskonały pomysł profilaktyczny. Jestem szalenie z nich zadowolona.

JolaIncantation Black. Bardzo ładny wielofunkcyjny wibratorek. Wysoka jakość, duża funkcjonalność. Polecam wszystkim Panią.

XysiaNabyłem przeszło rok temu masażer Charger celem zrobienia przyjemności mojej Pannie – po jakimś nawiedzonym artykule brzęczała mi, że trzeba nam czegoś nowego. Ogólnie REWELACJA jednym słowem. I jest tak rzeczywiście, że w sypialni mają korzyść z niego obie strony. Dobra rzecz.

ANTOINEWibrator Samsara jest rewelacyjny, świetnie się sprawdza kiedy męża nie ma w domu lecz także podczas gry wstępnej. Serdecznie polecam

Irena36Wishbone doskonale się sprawdza. Nie myslałam że będzie taki wygodny. Wart swej ceny, świetnie się z niego korzysta we dwie, bardzo miły w „obyciu”. Genialny pomysł. Jedyny minus to brak instrukcji po polsku ale można sobie ściągnąć angielską i przetłumaczyć w google tranlatorze.

żenewiewKoleżanki sprezentowały mi najpierw jednego 'króliczka' ,niby dla żartu, drugiego kupiłam już sama. Najlepszy rodzaj wibratorów – 2 w jednym, a nawet 3.

Szufla