Jestem szczęśliwą posiadaczką 4 wibratorów VT i przyznam szczerze, że każdy z nich ma swój charakterek. Mi najlepiej leży wibrator TRI, z 3 motorkami. W skali od 1 do 5, temu daję 6 :)
ViciousGirl
Kolega kupił mi kulki Fascinate, pewnie dla żartu albo żeby coś zasugerować. Nie spodziwał się, że robi mi bardzo praktyczny prezent z którego warto korzystać. Jestem świadomą kobietą i wiem, że w pewnym wieku po 3 ciążach taki gadżet to doskonały pomysł profilaktyczny. Jestem szalenie z nich zadowolona.
Jola
Incantation Black. Bardzo ładny wielofunkcyjny wibratorek. Wysoka jakość, duża funkcjonalność. Polecam wszystkim Panią.
Xysia
Nabyłem przeszło rok temu masażer Charger celem zrobienia przyjemności mojej Pannie – po jakimś nawiedzonym artykule brzęczała mi, że trzeba nam czegoś nowego. Ogólnie REWELACJA jednym słowem. I jest tak rzeczywiście, że w sypialni mają korzyść z niego obie strony. Dobra rzecz.
ANTOINE
Wibrator Samsara jest rewelacyjny, świetnie się sprawdza kiedy męża nie ma w domu lecz także podczas gry wstępnej. Serdecznie polecam
Irena36
Wishbone doskonale się sprawdza. Nie myslałam że będzie taki wygodny. Wart swej ceny, świetnie się z niego korzysta we dwie, bardzo miły w „obyciu”. Genialny pomysł. Jedyny minus to brak instrukcji po polsku ale można sobie ściągnąć angielską i przetłumaczyć w google tranlatorze.
żenewiew
Koleżanki sprezentowały mi najpierw jednego 'króliczka' ,niby dla żartu, drugiego kupiłam już sama. Najlepszy rodzaj wibratorów – 2 w jednym, a nawet 3.
Szufla